Klaster

Celem klastra jest – wspieranie młodych innowacyjnych firm, międzynarodowy transfer technologii oraz zwiększenie poziomu innowacyjności i potencjału RP.

Tworzymy most pomiędzy instytucjami, inwestorami, a startupami, który ma ustandaryzować procesy współpracy i zwiększyć zasięg działalności wszystkich interesariuszy. Wdrażamy innowacje, transferujemy międzykontynentalnie nowe technologie i zdobywamy środki na ich rozwój.

2012+

Doświadczenie od ponad dekady

21 wydarzeń branżowych na 4 kontynentach

Wydarzenia branżowe Klastra

Klaster Startup Made in Poland systematycznie uczestniczy w najważniejszych branżowych wydarzeniach na świecie.

W 2023 roku wzięliśmy udział w dwóch branżowych wydarzeniach w Japonii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W ostatnich latach uczestniczyliśmy w:

2023 r.

2017 r.

USA - IoT Tech Expo Santa Clara California
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Gitex Dubai
Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.
Konfucjusz (Kong Fuzi)

Po godzinach

Biznes to relacje, a klaster to przestrzeń do budowania zaufania, wymiany myśli i wzajemnej inspiracji, dlatego korzystamy z wolnego czasu i wspólnie tworzymy nowe koncepcje, które rozwijają nasze projekty i kompetencje.

Deklaracja przystąpienia do klastra.

* dotyczy jedynie przedsiębiorcy
** dotyczy innych podmiotów niż przedsiębiorcy.
Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych (dalej: RODO), wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Fundację Rozwoju Innowacji – koordynatora Klastra Startup made in Poland przekazanych przeze mnie danych osobowych takich, jak: imię, nazwisko, email, nr telefonu oraz pozostałych, w celach związanych ze złożeniem deklaracji przystąpienia do klastra, w tym w celach administracyjnych oraz w celach informacyjnych.

Przynależność do klastra jest bezpłatna.